Wizyta Gubernatora

 

Na 11 sierpnia 2010 r Gubernator Dystryktu Piotr Wygnańczuk zapowiedział wizytę w naszym klubie.
Spotkanie klubowe przeniesiono więc z czwartku na środę a odbyło się ono wyjątkowo w restauracji Antykwariat,gdzie przygotowana dla nas uroczystą kolację.
Na spotkaniu pojawili się prawie wszyscy członkowie klubu a ponadto części kolegów towarzyszyły małżonkowie.
Tak więc w miłej rodzinnej atmosferze rozpoczęła się krótka część oficjalna w której Prezydent Małgosia Porada przedstawiła wszystkich obecnych oraz poinformowała o działaniach klubu i planach na kadencję 2010-2011.
Następnie w trakcie smakowitej kolacji odbyła się dyskusja na tematy które poruszył Gubernator bądź też członkowie klubu. Okazało się że Gubernator przed przyjazdem dokładnie zapoznał się z działalnością naszego klubu więc był znakomicie przygotowany do dyskusji.
Udzielił wielu cennych rad, przekazał informacje o aktualnościach w dystrykcie, zachęcał do współpracy z innymi klubami oraz opowiadał o swojej wieloletniej działalności w Rotary.
Czas szybko mijał w ciepłej, przyjaznej atmosferze i nawet się nie spostrzegliśmy kiedy trzeba trzeba było zakończyć to sympatyczne spotkanie z którego wynieśliśmy dobre wrażenie i zapamiętaliśmy na długo ten szczególny sierpniowy wieczór.

[nggallery id=26]